Τρίτη, 21 Απριλίου 2015

3ο τουρνουα αναπτυξιακών ηλικιών Βρασίδας 2015

Αγαπητοί φίλοι,
Σας προσκαλούμε στο διήμερο τουρνουά  της Ακαδημίας του ΒΡΑΣΙΔΑ Ν. Περάμου στις 25 & 26 Απριλίου , ώστε να βοηθήσουμε τα παιδιά να περάσουν ευχάριστες ώρες παίζοντας ποδόσφαιρο και αναπτύσσοντας σχέσεις και φιλίες που, ενδεχομένως, θα τους βοηθήσουν στην πολύπλευρη ανάπτυξή τους. Στόχος μας  είναι ένα τουρνουά που κυρίαρχο ρόλο δε θα παίζει το αποτέλεσμα και η νίκη, αλλά η διασκέδαση μέσα από το παιχνίδι.
Εμείς σαν διοργανωτές θα εξασφαλίσουμε στο μέτρο του δυνατού την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά, μέσα σε αθλητικά πλαίσια.  






Το τουρνουά θα διεξαχθεί το διήμερο 25 & 26 Απριλίου 2015 στο γήπεδο της Ν. Περάμου. Το Σάββατο 25 Απριλίου 2015 θα διεξαχθούν οι αγώνες της κατηγορίας Κ12 (2003-04) , ενώ την Κυριακή 26 Απριλίου 2015 οι αγώνες των κατηγοριών Κ10 (2005-06) και Κ8 (2007-08

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων

2005-06 (Κ10) 26/4/2015
2007-08 (Κ8) 26/4/2015

ΓΗΠ. 1
ΓΗΠ.2

ΓΗΠ. 1
ΓΗΠ. 2
11:00-11:25
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
11:00-11:25
ΒΡΑΣΙΔΑΣ- ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
11:30-11:55
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ-SHOOTERS
ΝΕΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
11:30-11:55
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΝΕΣΤΟΣ-SHOOTERS
12:05-12:30
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’- ΝΕΣΤΟΣ
12:05-12:30
ΒΡΑΣΙΔΑΣ-  ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ- ΝΕΣΤΟΣ
12:35-13:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - SHOOTERS
Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
12:35-13:00
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - SHOOTERS
13:10-13:35
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’- SHOOTERS
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’-  Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
13:10-13:35
ΒΡΑΣΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ - SHOOTERS
13:40-14:05
ΗΡΑΚΛΗΣ -  ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΝΕΣΤΟΣ
13:40-14:05
ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΚ ΞΑΝΘΗΣ- ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14:15-14:40
3ος-3ος
4ος-4ος
14:15-14:40
3ος-3ος
4ος-4ος
14:45-15:10
1ος-1ος
2ος-2ος
14:45-15:10
1ος-1ος
2ος-2ος
2003-04 (Κ12) 25/4/2015

ΓΗΠΕΔΟ 1
ΓΗΠΕΔΟ 2
11:00-11:30
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’- ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
11:35-12:05
ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΕΡΑΜΩΤΗ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ
12:10-12:40
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’-ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’ - ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
12:45-13:15
ΗΡΑΚΛΗΣ- ΚΕΡΑΜΩΤΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΟΡΦΕΑΣ
13:30-14:00
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Α’- ΚΕΡΑΜΩΤΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Β’ -ΟΡΦΕΑΣ
14:05-14:35
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ- ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
14:40-15:10
3ος-3ος
4ος-4ος
15:15-15:45
1ος-1ος
2ος-2ος

Αποτελέσματα αγώνων 18-19/4/2015

Τα αποτελέσματα των αγώνων του προηγούμενου Σαββατοκύριακου.

Στα πρωταθλήματα υποδομής που οι ομάδες μας αγωνίζονται για την συμμετοχή τους στην τελική φάση που θα διεξαχθεί στις 9 Μαϊου απο την Ε.Π.Σ. Καβάλας είχαμε τα εξής αποτελέσματα

Κ-12
Κεραμωτή-Βρασίδας Νέας Περάμου 1-0

Κ-14
Ναζιανζός Νέας Καρβάλης- Βρασίδας 1-4

Κ-16
Δόξα Αμυγδαλεώνα- Βρασίδας 2-2

Το αντρικό τμήμα της ομάδος συμμετέχει στα πλει-οφ όπου είναι ένα βήμα από την πρώτη θέση και την άνετη εξασφάλιση της παραμονής στην LEAGUE ΕΠΣ Καβάλας

Βρασίδας Νέας Περάμου- Α.Σ> Παγγαίο 6-0
Γκολ: 3 Μάριος Τσέχου
          1 Σάκης Δραγουδάκης
          1 Τραγαντζόπουλος
          1 Σιδηρόπουλος

Επόμενος αγώνας Κεραυνός Κρηνίδων -βρασίδας

Φιλίππεια 2015

Ήταν ένα όμορφο διήμερο... Γεμάτο ποδόσφαιρο για τα παιδιά της Ακαδημίας μας!!!Παρακάτω σας παραθέτουμε όμορφες ποδοσφαιρικές στιγμές των παιδιών μας από το του τουρνουά των Κρηνίδων.
Συγχαρητήρια στην διοίκηση του Κεραυνού Κρηνίδων για την όμορφη διοργάνωση







Σάββατο, 11 Απριλίου 2015

Καλή Ανάσταση!

Εύχομαστε σε όλους σας καλό Πάσχα, καλή Ανάσταση και καλά… τσουγκρίσματα!